Ekonomi

Sektörün lider fuarı yine beklentileri aştı

İSTANBUL (İGFA) –AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle Tarsus Fuarcılık tarafından düzenlenen 18. Uluslararası Asansör İstanbul, yine beklentilerin üzerinde gerçekleşti.

Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde 8 salonda daha hızlı ve güvenilir asansör teknolojilerinin sergilendiği düzenleme, metrekare, katılımcı firma sayısı, Türkiye ve yurt dışından ziyaretçi sayısı bakımından bölgesinin en büyüğü oldu.

İran, Rusya, Suudi Arabistan, Irak, Mısır, Cezayir, Lübnan, Libya, Kosova ve Kazakistan başta olmak üzere farklı kıtalardan 6.906 yabancı ziyaretçinin yer aldığı fuarı 4 gün boyunca toplam 24.314 profesyonel takip etti.

Tarsus Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, bu yılki sloganlarını “Yeni dünya, yeni fırsatlar” olarak belirlediklerini belirterek, “Asanör İstanbul 2023, bu mesajın vaat ettiği tüm başarıları gerçekleştirdi. alıcılar, eklenmeye devam ediyor.”

Aytemur, fuarda milyonlarca dolarlık ticaretin gerçekleştiği Elevator İstanbul’un 2025 yılındaki buluşması için yoğun başvuru aldıklarını açıkladı.

Her fuara güç katarak ilerleyen Inter-Country Elevator İstanbul’un bir sonraki buluşma tarihleri ​​24 – 27 Nisan 2025 olarak belirlendi.

karahalli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu