Teknoloji

Elon Musk Twitter’ın Aylık Kullanıcılarını Açıkladı: 2023 Rekoru Kırıldı!

Elon Musk, Twitter’ı satın aldığı günden bu yana birçok değişikliğe imza attı ve platformu oyuncağı yaptı. Ünlü milyarder, geçtiğimiz günlerde Twitter’ın ikonik logosunu ve adını 17 yıl sonra “X” olarak değiştirmişti.

Musk artık platformda yaptığı bir değişiklikle değil, paylaştığı bir veriyle gündemde. 52 yaşındaki girişimci, Twitter, yeni adı X, aylık kullanıcı sayısıpaylaştı.

X’in aylık kullanıcı sayısı 541 milyona ulaşarak 2023 rekorunu kırdı

Elon Musk, platformun aylık kullanıcı sayısına ilişkin bir veri paylaştı. 541 milyon 562 bin 214 olduğunu duyurdu. Ayrıca açıklamada bu sayının aylık kullanıcı sayısı da yer almaktadır. 2023 rekoruBunu da ekledi.

Musk, bilginin Perşembe gününe ait olduğunu söyledi; yani günceldir. Son olarak platformlardaki sayı numarası” bayağı çok çizmeleri çıkarmakSonrakiŞunu ekledi”.

Musk’ın paylaştığı veriler, Meta’nın Twitter’daki rakip uygulaması Threads’in kullanıcı sayısında ciddi düşüş yaşandığını açıklamasının ardından geldi. Birkaç saat önce Mark Zuckerberg, Threads’in kullanıcı sayısı 50’den fazla%kaybettiğini açıkladı.

refahiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu